O blogu

W marcu 2013r. w piątkowym wydaniu Gazety Pomorskiej ukazał się artykuł opisujący po części mnie i moje zainteresowania, a także blog który odwiedzasz. Poniżej zamieszczam jego skan.1 lipca 2013r. w elektronicznej wersji bydgoskiego oddziału portalu Gazeta.pl ukazał się pokaz slajdów ze zdjęciami i opisami z blogu. Poniżej wklejam link.


Skan artykułu z Expressu Bydgoskiego z września 2014r.:

8 komentarzy:

 1. polecam opuszczone budynki na terenie byłego zachemu... dodatkowe info marcin@szwederowo.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby tak dalej:) Fajna stronka:) Zapraszam na swoją o fotografii komórkowej i opuszczonych miejscach

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej :)
  a ja piszę w troszkę innej sprawie :-)
  Usłyszałam kiedyś historię likwidacji cmentarza (przy ulicy Jagiellońskiej bodajże?), gdzie potem z płyt nagrobnych zrobiono chodnik... Cmentarz był żydowski chyba (oczywiście mogłam poprzekręcać fakty) i chciałam się dostać do informacji na ten temat (nigdzie nie mogę ich znaleźć- pewnie za mało danych i bardzo niedokładnych w dodatku). Nie wiesz na jakiej stronce mogę tego szukać?
  z góry dzięki i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie mogę znaleźć w internecie nic ciekawego o tym cmentarzu ale był tam napewno i dlatego część starszych Bydgoszczan nazywa ten park "park sztywnych" Popytam w rodzinie i jak będę miał jakieś info na ten temat to napiszę

   Usuń
 4. Witaj,

  Trochę poszukałem, niestety znalazłem tylko to:
  https://sites.google.com/site/zapomnieni/alfabetycznie/srodmiescie-park-im-witosa

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Super blog. Jestem pod mega wrażeniem !!! Część z tych budynków zwłaszcza "śródmiejskich" znam a większość widuję poruszając się po mieście. Na niektóre aż żal patrzeć bo pamiętam jak normalnie żyły jak choćby hala sportowa na stadionie Brdy gdzie chodziłem na wf. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszej wytrwałosci i sukcesów w tropieniu opuszczonych budynków w naszym mieście które wbrew pozorom jest bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam . Bardzo ciekawy blog :)) aż sama obejrzałbym te budynki z bliska zainteresowanie jest coraz większe ! pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Na wyszyńskiego bodajże 50 albo budynek obok jest kilku piętrowy dom/kamienica, która od kilku lat stoi pusta a pęknięcia muru widać z zewnątrz; na mapach google widać też z tyłu podworko.

  OdpowiedzUsuń