poniedziałek, 12 listopada 2012

Grunwaldzka 29, kwiecień - październik 2012

Zabudowania położone są przy skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej oraz Grunwaldzkiej. W części znajduje się sklep monopolowy, część zajmuje piekarnia. Jeden budynek jest opuszczony i popada w ruinę. Mimo tego, że dach się zawalił wewnątrz stoi jakaś maszyna i żuk z napisem "Interhandel". Może to pozostałość po działalności w tym miejscu? Czekam na komentarze z informacjami.

Na początek dwa zdjęcia zrobione z zza płotu w kwietniu 2012:A teraz zdjęcia z października tego samego roku. Widać, że budynek się zawalił:


I krótki filmik:

5 komentarzy:

 1. między wrocławską a cmentarzem ma powstać blok mieszkalny...a tamtędy ma być wjazd do bloku więc dlatego nikt już o te zabudowania nie dba...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O bloku słyszałem, ale o drodze dojazdowej pierwszy raz słyszę :)

   Usuń
 2. Na wstępie: świetny blog, przeczytałem cały od deski do deski. Tak trzymać!
  Jako, że moim głównym hobby jest motoryzacja, a przy tym bardzo interesują mnie samochody stare i nierzadko opuszczone, zaniedbane, zardzewiałe - postanowiłem odwiedzić to miejsce parę dni temu z nadzieją, że zobaczę tego Żuka. Niestety, już go tam nie ma - budynek w znacznym stopniu jest zawalony (właśnie tam, gdzie stał samochód), teren jest odgrodzony biało-czerwoną taśmą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałem co tam się stało - ciekawe czy ściana sama się przewróciła czy ktoś jej pomógł.

   A co do starych samochodów to polecam:

   http://forum.bsmz.org/viewtopic.php?f=95&t=1340

   Usuń
 3. W trakcie rozbiórki zostały tylko gruzy

  OdpowiedzUsuń