piątek, 1 listopada 2013

Rycerska 3, 2013

Jeden z wielu opuszczonych budynków, których historii nie znam. Na zdjęciach streetview z połowy 2012r. budynek wygląda podobnie jak na zdjęciu. Ale kiedy i czemu opustoszał?4 komentarze:

 1. Budynek byl zamieszkaly przez 2 rodziny niestety ten jak i ten na bocianowej (o ktorym takze pisales) zostaly przeznaczoje do rozbiorki (hodzily plotki ze mial byc wybudowany jakis duzy blok mieszkalny) niestety ten budynek przy rycerskiej od lat stoi pusty- mieszkam na przeciw

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Serdecznie.
  Mieszkałem w tym budynku w latach 1974 do 1999, przy ulicy Rycerskiej 3. Bardzo dziękuję za umieszczenie tych zdjęć, przypomina się dzieciństwo i młodość. Moja Mama musiała się wyprowadzić bo plany były, żeby dom zburzyć, podobno nie spełniał on wymogów bezpieczeństwa. Pozdrawiam Serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Od podwórka mieszkała starsza pani, co miała okno na klatkę schodową. Za dziecka bałem się jej, kojarzyła mi się z czarownicą:)

  OdpowiedzUsuń
 4. a teraz na rycerskiej 3 gromadzi się osiedlowa patologia żyjąca z zasiłku i palaca samosiejke. Dziwię się tylko że admy tak głęboko mają mieszkańców tej okolicy którzy uczciwie płacą czynsz a za oknem taka żenada !!!

  OdpowiedzUsuń