sobota, 13 sierpnia 2016

Leśna 11, 2013 - 2016

Jedna z hal Makrum, które nie zostały zburzone. Wygląda na to, że właścicielem jest ktoś inny. W środku jeszcze niedawno mieszkali bezdomni, jednak ktoś zrobił porządek i ich wygonił. Jeden z nich spał niedaleko Kamiennej w budynku przypominającym portiernię. W środku pozostały rzeczy tych ludzi - stoły, krzesła, łóżka.

Aktualizacja 2016r.

Dorzucam zdjęcia wnętrza hali zrobione w czerwcu 2016r.

Aktualizacja:3 komentarze:

 1. szkoda że nie ma zdjęć z wewnątrz

  OdpowiedzUsuń
 2. W oddali na zdjęciach 8 i 10 widać blok mieszkalny przy Leśnej 11 - z czerwonej cegły. Mieszkała w nim moja babcia wiec wychowałam się praktycznie w tych okolicach.
  Pamiętam kiedy byłam mala, jakieś 25-30 lat temu, jak w budynkach ze zdjęć odbywała się produkcja. Często z innymi dzieciakami zaglądaliśmy przez okna do wnętrz aby zobaczyć co się tam dzieje. I zawsze z tych okienek wylatywało cieple powietrze, ale trudno było w środku coś dojrzeć :) Pamiętam również jak przy płocie (za obecnymi budynkami Kliniki Gizińskich) stały "kontenery biurowe". Panie tam pracujące dość głośno słuchały radia oczywiście pamiętam letnie poranki i audycje jedynki - lato z radiem :) Pozdrawiam autora blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bart1728:
  ponoć Gizińscy mają tam rozbudować swoje centrum medyczne

  OdpowiedzUsuń