piątek, 19 lipca 2013

Chemiczna 7, 2013

Przed budynkiem jest parking, ale kierowcy zdaje się że chodzą w inne miejsce pracować. Co tutaj było? Niestety jeszcze nie ustaliłem.
11 komentarzy:

 1. Mechanik http://www.biznesfinder.pl/Bydgoszcz_Jaroni.+Wolynska+J.E._1895550.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w sumie jest więcej tego, jest napisane ze to też Gospodarstwo Ogrodnicze (http://www.erolnictwo.net/gospodarstwo_ogrodnicze_sp_z_o_o_15335.html) albo Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Sped-Gaz (http://ksiazka-firm.pl/sped-gaz-s-c-zofia-i-zdzis%C5%82aw-kuich-bydgoszcz-523611841). Wiele razy obok tego przechodziłem raz widziałem ze można było wejść tam przez okno ale nie wchodziłem jakieś dzieci wchodziły, Mi to wygląda na jakiś komisariat czy coś ;)

   Usuń
 2. dokladnie kiedys tam byl komisariat:) historii nie znam ale tylko tyle pamietamz opowiadan

  OdpowiedzUsuń
 3. Często obok przechodziłem. Ok.3 lata temu przez długi okres czasu w tym budynku siedzibę miała jakaś firma.Parking był zapełniony (samochody osobowe jak i firmowe-dostawcze) w budynku panował ruch. Pamiętam, że na schodach stała stara lodówka, którą to prawdopodobnie wyniesiono z budynku - służyła jako barek do trunków pijącej na schodach młodzieży.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podlegalo to pod PGO szklarnie znajdujace sie obok ale Wladek chyba to juz sprzedal , zamknal, bo raczej nie zbankrutowal.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki komisariat? Oczywiście w latach 80-tych mieścił się w tym budynku zarząd i administracja Państwowego Gospodarstwa Ogrodniczego. Szklarnie stojące w głębi miały ponad 2 ha powierzchni. Chodowano tam dla całej Bydgoszczy warzywa, ogórki, pomidory, sałatę - przez cały rok. Jeszcze na początku lat 90 moja mama sprzedawała je w "zielonej budce" na rynku na Błoniu. PGO miało w całym mieście ajentów, sprzedających warzywa. A w tym budynku mieściła się oprócz siedziby prezesa - księgowość i administracja. Komu to przeszkadzało :-)
  Podziwiam autora blogu, pozdrawiam SW

  OdpowiedzUsuń
 6. Nadal coś tam musi być, bo wiele razy jak ostatnio wieczorem przejeżdżałam parking był zapełniony i na piętrze paliły się światła i było widać ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 7. napewno było tam ogrodnictwo. Ale w budynku były też inne firmy np. transportowa. Z tego co wiem przeniosła się poza Bydgoszcz.

  OdpowiedzUsuń
 8. ludzie na tym obiekcie straszy czy jest mozliwe ze ten budynek jest nawiedzony

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń